es

        Zuzendaritza organoak

Erakunde titularraren ordezkaria:

  • Kontxi Barrenetxea Ormazabal

Zuzendaritza:

  • Kontxi Barrenetxea Ormazabal, Lurdes Zapiain Arrastio

Zuzendaritza Taldea:

  • Erakunde titularraren ordezkaria:

Kontxi Barrenetxea Ormazabal

  • Pastoraltzaren ordezkaria:

Arantxa Sanz

  • Administrazioaren ordezkaria:

Sergio Blanco Fernández

  • Zuzendaritza:

Kontxi Barrenetxea Ormazabal, Lurdes Zapiain Arrastio

  • DBH eta Batxilergoko ikasketa burua:

Maitane Urtizberea Martínez

 

                  Irakasleak

Tutorea    Gela   E-posta
         
Mónica Lajas   0-1 urte  

mlajas@fefcoll.org

Ainara Mujika   2 urte   AinaraMujika@fefcoll.org
Maitane Isasti   3 urte   misasti@fefcoll.org
Ane Etxeburua   4 urte   aetxeburua@fefcoll.org
Eneritz Mendiluze   5 urte   ENERITZMENDILUZE@fefcoll.org
Ainhoa López   1. LH    ainhoa.lopez@fefcoll.org
Ekiñe Zubeldia   2. LH    ezubeldia@fefcoll.org
Leire Salas   3. LH    leire.salas@fefcoll.org
Elena Sánchez   4. LH    esanchez@fefcoll.org
Javier García   5. LH    javi.garcia@fefcoll.org
Ibone Guerendiain   6. LH    iguerendiainm@fefcoll.org
Fernando Giménez   1. DBH    fgimenez@fefcoll.org
Malen Mayora   2. DBH    malenmayora@fefcoll.org
Elena Garbizu   3. DBH    egarbizu@fefcoll.org
Diego López-Zuazo   4. DBH    dlopezzuazo@fefcoll.org
Sorkunde Eceolaza   1. BATX.    sorkundeeceolaza@fefcoll.org
Mª Luisa Conejero   2. BATX.    lconejero@fefcoll.org
Besteak:        
         
Marian Aizpurua    Orientatzailea   maizpurua@fefcoll.org
Ane Aranguren       AneAranguren@fefcoll.org
Kontxi Barrenetxea       cbarrenecheao@fefcoll.org
Sergio Blanco       sblancof@fefcoll.org
Olaia Cámara       olaia.camara@fefcoll.org
Joseba Estanga       josebaestanga@fefcoll.org
Elena Garbizu       egarbizu@fefcoll.org
Ander Hernández       AnderHernandez@fefcoll.org
Araitz Iparragirre       araitz.iparragirre@fefcoll.org
Munia Larburu       mlarburu@fefcoll.org
Dorita Lázaro       dlazarob@fefcoll.org
Juan Carlos Lizarazu       jclizarazuh@fefcoll.org
Conchi Palacios       cpalacios@fefcoll.org
Maitane Urtizberea       maitaneu@fefcoll.org
Lurdes Zapiain       lzapiain@fefcoll.org

LA ANUNCIATA FEFC

Lorete 2. Donostia.Gipuzkoa

Teléfono 943 51 30 50

laanunciataikastetxea@fefcoll.org

SARE SOZIALAK-REDES SOCIALES

212
Versión para imprimir Versión para imprimir | Mapa del sitio
© FEFC-San Sebastián